Головна - dermatom

Новини - Новости - News

ЕЛЕКТРОДЕРМАТОМИ НОВОГО ПОКОЛІННЯ  

 Компанія-виробник " Ковальчук- медичні технології " КМТ " м.Тернопіль - розробка, виробництво, продаж, гарантійне та післягарантійне обслуговування медичного устаткування для відділень опікової травми, пластичної хірургії, травматології.

 Уперше на ринку медичної техніки наша компанія пропонує серію ріжучого інструментарію нового покоління для трансплантації шкіри, зокрема, сучасні моделі дискових і лінійних дерматомів.

Розроблено принципово нову модель електродерматома, а саме МВ " Електродерматом ДК-717.0.00" з високоточною ріжучою голівкою одноразового ( індивідуального ) використання, яка дозволяє проводити забір як ультратонких, так і середньої товщини шкірних трансплантатів.

 

Використання одноразового ріжучого елементу дозволяє підвищити рівень епідеміологічної безпеки під час роботи в хірургічному стаціонарі, знижує до мінімуму ризик внутрішньолікарняного зараження пацієнтів небезпечними інфекціями, зокрема Віл-інфекцією, вірусами гепатиту(В) і (С), а також значно скорочує час підготовки до операції. Дерматом оснащений автономною динамічною системою приводу з блоком акумуляторних батарей. Система приводу є герметичною і витримує хімічну стерилізацію. Однією з переваг дерматома є можливість повторного використання його в ургентних випадках, що забезпечується швидкою заміною одноразової стерильної ріжучої голівки і використанням спеціального стерильного рукава для захисту системи приводу.

Компанією-виробником розроблена нова модель дискового електродерматому- МВ " Електродерматом ДК-717.2.02.", яка оснащена системою локального приводу з блоком акумуляторних батарей, при цьому ріжуча частина підлягає стерилізації шляхом автоклавування. Дерматом укомплектований дисковими ножами одноразового ( індивідуального ) використання. Вищевказаний електродерматом має три виконання : діаметр ріжучої насадки 100мм; 65мм; 45мм. Також для збільшення площі шкірного автодермотрансплантата розроблено МВ "Перфоратор шкіри ПК-107", який витримує автоклавування . Новою розробкою компаніїї є "Осцилююча пила", яка створена на базі електроприводу ДК-717. Компанія виготовляє леза для різних видів ріжучого інструментарію, який використовують для трансплантації шкіри Одноразові стерильні ріжучі головки, дискові ножі, пильні полотна та інші розхідні матеріали є постійно в наявності.

Компанія "КМТ" готова розглянути Ваші пропозиції та побажання.! УКРАЇНА м.Тернопіль сайт:DERMATOME.TE.UA